Siberian Samsun (Elçin KARA) Siberian Wellness Şirket Danışmanı

Mail

karaelcin@gmail.com

Whatsapp Üyelik

0 534 503 89 33

KURUMSAL

ANASAYFA KURUMSAL

Çünkü bunlar bizim hayatımızı renklendirmekte ve zenginleştirmektedir. Kadınları gerçekten güzelleştirmekte ve çekici yapmaktadır. Erkeklere özgüven kazandırmaktadır. Bu dünyaya herkes farklı şekilde girmiştir. Kimisi çocukları güçlü ve sağlıklı büyütmek için doğal gıda aramakta. Kimisi, hastalıklar önlemek açısından mesleki meraktan. Kimisi, ancak kredilerini kapatabilen maaşından memnun değildir. Kimisi ise iyi kazanç ve iyi bir iş kurma imkanı olarak görmektedir. Bizim dünyamıza gelişiniz nasıl olursa olsun, bilin ki biz sizi görmekten çok mutluyuz. Çok seneler önce biz bu işi sıfırdan başlamıştık. Etrafımızda herkes vatanına, liderlerine ve kendilerine inançlarını yetirirken biz Rusya’nın bilim gücüne inanmaya devam ettik. Çünkü biliyorduk – gelecek onlarda. Bizim doğru seçim yaptığımızı zaman kanıtlamıştır. Bu yüzden bugün bizim hiçbir rakibimiz yoktur. Artı olarak, Rusya Tıp akademisinin Sibirya bölümünün önde gelen üniversiteleri ile birlikte bizim Yenilikçi Bilimsel Araştırma Merkezinde ürettiğimiz sağlık ürünleri üretimi esnasında çok sayıda aydın, kültürlü, yüksek eğitimli insanları keşfetmemizi sağladı. Araştırmacılar, üreticiler, tasarımcılar fikirleri ve hayat tecrübeleri ile bize doğru ve karlı iş kurmamızı sağladılar. Ve anladık ki insanları mutlu eden yalnız para değildir. Siz müthiş gelecek vaat eden iş alanları keşfedebilirsiniz, farklı kazanç yolları bulabilirsiniz. Fakat kazanarak paylaşmadan bizim hissettiğimiz sevinci hissedemezsiniz. Ortaklarımıza dünyanın en iyi otellerinde ağırlama sevincini. Bizim ürettiğimiz sağlık ürünlerimiz en prestijli fuarlarda en iyi kompozisyonlu ve en etkin ürün olarak seçilme sevicini. Sevinçli gözyaşlarından parlayan gözleri görme, önce Danışman olmalarını sağladığımız, sonra da kendi karlı işlerini kurma imkânı sağladığımız binlerce insanlardan teşekkür sözleri duyma sevincini. Nesilden nesle devir edebilecekleri iş imkanı için teşekkür sözleri. Ve biz doğrudan satış geleceğin işi olduğuna inanıyoruz, bu yüzden biz sizin için seviniyoruz. ‘Siberian Wellness’ şirketinin bir parçası olduğunuza seviniyoruz!

‘Siberian Wellness’ Kurumu 1996 senesinde Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar biz en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altayda yetişen otların benzersiz özelliklerini araştırmalar yatmaktadır. Şirket kurulduğunda biz artık geniş satış pazarına sahip olan tecrübeli ve başarılı bir ağ liderleriydik. Bu yüzden biz ilk kontratları kendimiz yapabileceğimiz bir iş sistem oluşturmak istedik. Geleceği olan ve istikrarlı ve miras edebileceğimiz iş kurabileceğimiz sistemi oluşturmak istedik. Şirket kurulduğunda biz artık geniş satış pazarına sahip olan tecrübeli ve başarılı bir ağ liderleriydik. Bu yüzden biz ilk kontratları kendimiz yapabileceğimiz bir iş sistem oluşturmak istedik. Geleceği olan ve istikrarlı ve miras edebileceğimiz iş kurabileceğimiz sistemi oluşturmak istedik.

Pazarlama sistemi açık ve şeffaf. İş yürüttüğü ülkenin ekonomi yasalarına saygılı olmak. ‘Siberian Wellness‘ şirketinde işin ilk basamaklarından bile başarı mümkündür; iyi sonuçlara ulaşan herkese tanınmak, ödül ve destek garanti edilmektir. Şirketin tüm faaliyetleri Şirket danışmanları her yerde her zaman kazabilmelerine yöneliktir. Bu sadece para kazanma değil, aynı zamanda kendine saygı ve kendini geliştirme yolu olan güçlü kaynağının tükenmemesini temenni ediyoruz. Bizim ilkelerimiz çalıştığını zaman kanıtlamıştır. ‘Siberian Wellness’ kurumunun ürünleri bügün pek çok ülkede ünlü olmaktadır. 20 yıldır bizim danışmanlarımız Rusya’da, Ukrayna’da, Kazakistan’da, Belarus'da, Moldova'da, Tacikistan’da, Kırgızistan’da, Azerbaycan’da başarılı iş yürütmekteler. Almanya, Polonya'da, Bulgaristan’da, Çek Cumhuriyetinde, İspanya'da, Sırbistan'da, Türkiye'den, ABD’ de, Meksika'da, Vietnam'da ve Moğolistan'da temsilcilikleri açılmıştır. Ürünlerin teslimatlı alışverişleri online olarak 46'tan fazla ülkeden gerçekleştirilebilir. ‘Siberian Wellness’ Size sağlık ve bol kazançlar teklif etmektedir. Bizim etkin sağlık ürünlerimiz ile sağlıklı olun ve bizim ile iş kurma sayısında bol kazançlı çıkın. Bizim ürünlerimiz ve eşsiz iş teknolojileri etkin olduklarını kanıtlamıştır ve binlerce insanı sağlığına ve geleceklerinde mali güvenliğe kavuşturmuştur.

Şirket ’’Siberian Wellness’’ 1996 yılında kurulmuştur. Yirmi yaşında iki genç girişimci, insan sağlığı kitlesine hitap eden, Rus bilimsel gelişmeleri tüketim pazarına sunmak amacıyla bu şirketi kurmuşlardı. Böylece, ithal ürünlerin egemenliğin döneminde yerli bilimsel genişlenmesine destek olma fikirleri gerçekten devrim gibi oldu. Ve 5 sene içinde ürün çeşitleri 3 çeşidinden 368 çeşide yaklaştı. Ürünlerin çoğu Rus pazarında benzersiz ve lider pozisyonunu yakaladı. O günlerde şirketin cirosu 50 milyon doların üstündedir. Tüketici tarafından ’’Siberian Wellness’’ ürünün talebi yüksek olduğu ve bilimsel çalışma ortakların üretim gücü yetersiz olmaya başladığı nedeninden dolayı, şirkete ait yeni bir üretim kompleksi yapılmasının gerekli olduğu tespit edilmiştir.1999 yılında ’’Siberian Wellness’’ şirketi ilk üretim kompleksini başlattı. 1999 yılında ’’Siberian Wellness’’ şirketinde ilk üretim hattı çalışmaya başlamıştır. Ve 2001’de Bilimsel inovasyon merkezi açılması tek tek çalışan üretim, bilimsel çalışma ortak-firmaların bir çatı altında toplanmasına yol açmıştır. Böylece, kalıcı bir bilimsel alışverişi kuruldu ve yeni benzersiz tarifler ve ürünler üretilmeye başlamıştır. 2007’de yeni ürünlerin ilk patentleri alınmıştır. 2007 yılında şirkete ait Bilimsel Araştırma merkezi kurulmuştur. Aynı tarihinde ilk patentleri de alınmıştır. Ürün kataloğunda Sibirya yabani bitki üzerinde yapılmış, şirketine ait patentli benzersiz ürünün sayesinde, şirket uluslararası pazarına emin adımlar atmaya başladı. 2004 tarihinden itibaren uluslararası pazarında ürünün ve markasının aktif ilerlemeleri başlamıştır. Bugün itibariyle, ’’Siberian Wellness’’ şirketi, Rusya da 51 şehirde 59 kurumsal şubelerde başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.dir. Şirketin Dünyada 20'den fazla ülkede Temsilcilikleri bulunmakla beraber ürünleri 60'tan fazla ülkeye gönderilmektedir! Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Moldova, Azerbaycan, Tacikistan, Kirgizistan, Özbekistan, Moğolistan, Vietnam, Türkiye, Sirbistan, Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, ABD, Meksika. Şirket, genişleme ivmesini her senede daha da kazanmaktadır. Sürekli yükselen cirosunu sağalabilmesi için,’’Siberian Wellness’’ 2007 yılında bir yeni modern üretim kompleksi oluşturdu ve üç sene sonra – 2010 yılında modernizasyon ve büyük ölçekli genişlemesi devam ediyor. Şirket ürünün çeşitleri devamlı genişleyip, piyasaya yıllık olarak 25 yeni ürün sunmaktadır. Aynı zamanda yeni bilimsel araştırma başarıları ve yenilikler ile daha önce üretilen ürünlerin formülleri yenileniyor. 2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir üretim kompleksi açtı. ’’Siberian Wellness’’ Şirketin 20 yıllık çalışma süresinin en önemlisi - Ortakların Başarısı. Yaş, cinsiyeti veya öğrenim ne olursa olsun, binlerce insan sıkı çalışma sayesinde başarılı olup, sabit aylık geliri ve, güzel ülkelere seyahatleri gibi en cesur hayallerini hayatta gerçekleştirdiler!

’’Siberian Wellness’’ şirketi bilimsel İnovasyon Merkezi Bilimsel İnovasyon Merkezi — tıbbı ve biyolojik araştırmaları yapan,sağılık programları hazırlayan ve yeni biyolojik aktif terkibinin üretimi sağlayan büyük bir şirkettir. Bilimsel İnovasyon Merkezi Novosibirsk şh, Akademi sitesinde bulunmaktadır. Bu pozisyon, dünyaca ünlü bilim şehrinin önde gelen araştırma kurumları ile verimli bir işbirliği geliştirmek, eşsiz sağlıklı ürünü oluşturmak için özel bir fırsat sunuyor. Bilimsel İnovasyon Merkezin Yapısı Bilimsel Bölümü Bilimsel bölümün çalışma ilkeleri: önde gelen akademik araştırma kurumları ile ortaklıklar kurması, teknoloji ve genişletilmeleri araştırması, Biyolojik aktif takviyelerin (BAT) klinik analizi yapılması. Ana sonucu olarak kendisine ait, zamanda yeni BAT olarak adlandırılacak bir eşsiz formülü bulmak. Bilimsel İnovasyon Merkezi Araştırma ve Eğitim Merkezinde tecrübeli gazeteciler ve öğretim görevlisi çalışmaktadır. Onlar, şirket ürünleri hakkında bilgi taşıyan eğitim materyalleri ve video sunumları hazırlar ve Biyolojik Aktif Takviyelerle ilgili eğitim seminerleri ülkenin bölgelerinde sürekli yapmaktadır. Üretim Üssü Üretim üssü, ’’Bilimsel Yenilik Merkezi’’ Rus bilim adamlarının ileri geliştirmeleri benzersiz ürüne dönüştürmeye yardımcı oluyor. ’’Siberian Wellness’’ şirket her yılda 10 ‘dan fazla yeni ürün sunmaktadır. Özel üretim hatlardan günlük 120.000’ e kadar ürün çıkabilmektedir. Bilim ve yenilik merkezin ideolojisi ’’Siberian Wellness’’ şirketin ‘’Bilimsel İnovasyon Merkezi’’ ulusal bilim destekleme asil misyonu ve Rus bilim adamlarının ileri geliştirmeleri gerçekleştirmektedir. Rus bilim potansiyeli dünya çapında kabul edilmiştir, fakat ekonomik nedenlerden dolayı, bazı geliştirmeler Rus tüketicilere ulaştırılamıyor. Onların çoğu gerçekten tek ve eşsizdir. Bilimsel İnovasyon Merkezin ana faaliyetleri Perspektif teknoloji, bilimsel kuruluşlar tarafında geleştirelen biyolojik aktif maddelerin araştırılması. Biyolojik aktif maddeler etkinliğinin geniş klinik analizi yapmak. Sağlık programları hazırlamak. Biyolojik aktif maddeleri araştırmak ve yenisini keşvetmek. Baskı malzemeleri hazırlamak, sağılık ve biyolojik aktif maddelerin konusunda seminerleri yapmak. Modern Sağlık Laboratuvarı - ana üretim üssüdür ’’Siberian Wellness’’ şirketinin kendi üretimi olmadan şirketin Yenilik ve Bilimsel Araştırma Merkezinin tam kapasiteli faaliyeti imkansız olurdu. En gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanlar Rus bilim araştırma çalışmalarını hızlı ve zamanında etkin ve rekabetçi ürün olarak uygulanmaya geçirilmesini sağlamaktadır. Kurumun kendi test ve üretim merkezi oluşturma kararı 1999 yılında alınmıştı ve 2000 yılında ‘Çağdaş sağlık laboratuarı’ kendi ilk ürününü üretmiştir. Bu tarih ’’Siberian Wellness’’ Kurumunda nitelikli yeni bir aşama olarak kabul edilebilir. Kurumun kendi üretimi şirkete paha biçilmez teknolojik ve Pazar avantajları sağlamaktadır.